چرا پارسیان دانش؟!

موسسه ی پارسیان دانش مفتخر است محصولاتی به شما ارائه کند که شما را از هر کتاب یا جزوه ای بی نیاز کند این موسسه با بهره بردن از بهترین متخصصان در هر رشته که از این حیث ممتاز است مطالب را به گونه ای تلخیص و ارائه میکند که در عین داشتن حجم بسیار مناسب دارای متنی روان و قابل فهم و پیوسته باشد که درک مطلب بسیار راحت تر شده و ماندگاری آن در ذهن بیشتر باشد.

مطالب کتب با توجه به سوالهای آزمون های گذشته و ویرایش سالانه ی کتب تحت نظارت استادان ممتاز منجر به گزیده و مفید بودن مطالب کتب شده که خود حاصل تجربه ی چندین ساله در این زمینه است.

با توجه به آمار قبولی مستند سالهای گذشته می توان با قاطعیت گفت که نتایج داوطلبان مکاتبه ای انتشارات پارسیان دانش بسیار چشمگیر می باشد که علت آن روش آموزش مکاتبه ای بسیار کارآمد با استفاده از روش های سمعی و بصری می باشد که برای اولین بار در ایران توسط مدیریت این موسسه در زمینه ی کلاس های دستیاری و با همکاری اساتید تخصصی طراحی گردید و مورد استقبال قرار گرفت . لذا تجربه غنی آموزش مکاتبه ای این موسسه راه گشای بسیاری از داوطلبانی است که امکان استفاده از اموزش حضوری را ندارند. آزمون های Online و مشاوره های موسسه گام به گام در ارزیابی و برنامه ریزی کمک کننده و راهنمای شماست و آزمون های جامع موسسه با توجه به جامعه ی آماری بالا تخمینی نزدیک به واقعیت به شما می دهد.

آمار قبولی سال های گذشته این موسسه گویاترین گواه بر اعتماد شماست. یکی از مهمترین چالش های پیشروی داوطلبان آزمون دستیاری و دانشجویان پزشکی انتخاب مناسبترین و قابل اعتمادترین منبع جهت یادگیری و آمادگی آزمون می باشد. منبع مناسب بدین منظور می بایست دو شاخصه ی اصلی داشته باشد یکی قابل اعتماد بودن آن از نظر علمی و جامع بودن و دیگر حجم کم مطلب است که امکان دوره ی چند باره به آن بخشد که دارا بودن این دو شاخصه به طور کامل لحاظ شده است.

موسسه پارسیان دانش سعی دارد در تمام مراحل یادگیری مرور، ارزیابی خود، محصولی خاص را در اختیار شما قرار دهد.